چرا تشریفات کمیل ایرانیان برترین برند تشریفاتی است ؟!

مجموعه تشریفات کمیل ایرانیان با سابقه چندین ساله در دولت های گذشته و دارا بودن گواهینامه بین المللی ISO 10668-2010 و فعالیت در زمینه های ارائه خودروهای لوکس و تشریفاتی، اختصاص جایگاه تشریفات VIP  و CIP ، تامین نیروی انسانی ، تامین سالن کنفرانس و همایش ،رزرو هتل و تامین محل اقامت ،تامین بالگرد و اخذ مجوز پرواز ،ارائه خودرو های باربری سبک و سنگین ، انجام کلیه امور تبلیغاتی  ، تزئینات و گل ارایی ، خدمات فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای ،دعوت از گروههای موسیقی وهنری و مجری های برجسته ،تامین غذا و پذیرایی ،تامین نیروهای حفاظتی و مراقبتی ، تامین سیستم های صوتی، تصویری و ترجمه همزمان ، اخذ ویزا برای مهمانان خارجی و با توجه به رزومه درخشان همکاری با وزارت خانه ها سفارت ها ،شرکت های داخلی و خارجی و همچنین سازمان های دولتی ونهاد ها و با توجه به دارا بودن این مجموعه به انواع تجهیزات روز جهان امادگی خود را جهت تامین خدمات و امور فوق اعلام میدارد.

از افتخارات شرکت تشریفات کمیل ایرانیان :

-پیمانکار چندین ساله نهاد محترم ریاست جمهوری اسلامی ایران

-پیمانکار وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات جمهوری اسلامی ایران

-پیمانکار وزارت امور خارجه

-پیمانکار وزارت تعاون 

-پیمانکار وزارت مسکن و شهر سازی

-قرارداد همکاری با فدراسیون کشتی 

چرا تشریفات کمیل ایرانیان ؟!!

1. اخذ ویزای ورودی جمهوری اسلامی ایران:

اگر قصد سفر به میهنمان را دارید کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ویزای شما در اسرع وقت اخذ و تقدیم خواهد شد.

2. رزرو هتل دلخواه شما :

اگر قصد دارید اقامتی با شکوه و به یادماندنی داشته باشید و یا اگر ظرفیت هتل مورد نظرتان تکمیل است،اکنون تماس بگیرید و خدمات ما را بیازمایید!  

3. مدرنترین سیستم حمل و نقل تشریفاتی :

اگر نهاد، سازمان و یا بخش خصوصی هستید که مایلید به نحوی ممتاز و در سطح بین المللی میزبانی شایسته برای میهمانانتان باشید، با یک تماس ما را در کنارتان خواهید یافت . 

4. تیمهای حفاظتی و امنیتی کارآزموده :

مایل هستیم با افتخار تامین امنیت و حفاظت از شما و برنامه های شما را بر عهده گیریم، هم اکنون قدم به دنیای سرشار از آرامش و امنیت بگذارید!

5. پرسنل میهماندار و کارآزموده تشریفاتی :

اگر می خواهید میهمان نوازی آمیخته با علم و تکنولوژی را تجربه کنید و یا اگر میهمانان برجسته ای دارید، برنامه ویژه ای برای شما داریم. سالهاست کارشناسانی مجرب برای ارایه خدمات ممتاز را آموزش داده ایم. 

6. تامین بالگرد و اخذ مجوز پرواز :

اگر مایلید به رویای پرواز خود تحقق بخشید و به یادماندنی ترین لحظات را بر اوج پایتخت و ارتفاعات آن تجربه نمایید، درنگ نکنید. مشتاقانه در انتظار تحقق بخشیدن به رویای دیرینه تان هستیم! 

7. مترجم همراه و همزمان :

ممتاز و حرفه ای در سمینارها، کنفرانسهای داخلی و . .بین المللی درخشیدیم تا شما دغدغه مکالمه و گپ علمی و تجاری با زبان بیگانه را نداشته باشید .

8. دستگاه ترجمه همزمان و صوتی تصویری :

با افتخار و با هدف تسهیل فرآیند ارتباطات حرفه ای در سطح بین المللی میان شما و اتباع سایر کشورها، سامانه های صوتی و تصویری مترجم همراه را در مزاسم ها و کنفرانسها تقدیمتان خواهیم کرد. 

9. گل آرایی، حریرکاری، تامین غذا و پذیرایی :

در راستای ارایه بسته های ممتاز خدماتی برای شما، همه امور برگزاری مراسمهای بین المللی، ملی، مناسبتی، .تجاری، علمی و فرهنگی و ... را از صفر تا صد با آسودگی خاطر به ما بسپارید . 

10. چون از آغاز برای راه اندازی هر خدمتی، پیش از اجرا نیاز شما را سنجیده ایم و برای آن برنامه ریزی جرفه ای و روزآمدی را تدوین کرده ایم. اقدامات امروز ما نتیجه سالهای پیشین تجربه توام با علم است... . 

 

 

 

همچنان همراه شما هستیم در ارایه خدماتی ممتاز در حوزه تشریفات : 

اجاره خودرو

رزرو هتل در تهران

ترانسفر تشریفاتی

رزرو CIP

خدمات تشریفاتی
اخذ ویزای ایران

 

IMAGE افتتاحیه نمایندگی بزرگ امپریو آرمانی تهران، افتخاری دیگر برای تشریفات کمیل ایرانیان
پنج شنبه, 27 دی 1397
  افتتاحیه و اپنينگ نمايندگى بزرگ امپريو آرمانى واقع در فرشته خ گلنار با همكارى رانندگان vip جهت valet و نيروهاى تشريفاتى مجرب و كارآزموده شرکت تشریفات کمیل ایرانیان به شکلی شایسته و در تراز کشورهای پیشتاز در امر تشریفات به انجام رسید .      Read More...
IMAGE تیزر تبلیغاتی جدید شرکت تشریفات کمیل ایرانیان تولید شد.
شنبه, 15 دی 1397
شرکت تشریفات کمیل ایرانیان تیزر تبلیغاتی جدید خود را با هدف معرفی و ارایه آسان خدمات خود در شبکه های اجتماعی مجازی تولید و منتشر کرد .      برای مشاهده کلیپ کلیک کنید.       Read More...
IMAGE دپارتمان های تخصصی ترانسفر وزارتخانه ها آغاز به کار کرد.
چهارشنبه, 12 دی 1397
شرکت تشریفات کمیل ایرانیان در راستای ارایه خدمات شایسته و متناسب با ماموریت و اهداف هر وزارتخانه و با عنایت به سوابق درخشان در این زمینه دپارتمان های تخصصی ترانسفر وزارتخانه ها را طراحی و آن را اجرایی کرد. هم اکنون وزارتخانه های مختلف، نهادها و سازمان های دولتی در حال دریافت خدمات تشریفات کمیل ایرانیان در حوزه های مختلف و متنوع بوده و لوح های متعدد تقدیر نیز در این زمینه در سوابق شرکت موجود است .      Read More...
IMAGE رزرو سی آی پی فرودگاه های کشور ( سی آی پی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، سی آی پی فرودگاه مهرآباد، سی آی پی فرودگاه کیش و ... )
دوشنبه, 03 دی 1397
شرکت تشریفات کمیل ایرانیان با افتخار رزرو سی آی پی فرودگاه های کشور و ارایه ترانسفر لاکچری فرودگاهی را همچون سالیان گذشته و با پیوستن خودروهای متنوع و جدیدتر به ناوگان شرکت به انجام می رساند. شما نیز هم اکنون می توانید به شکلی شایسته از مشاوره رایگان دپارتمان سی آی پی فرودگاه های کشور بهره مند شوید . هزینه رزرو CIP  فرودگاهی طبق تعرفه مصوب بوده و هیچ گونه هزینه اصافی بر آن مترتب نخواهد بود . در انتظار تماس شما هستیم .  برای مشاهده کلیپ کلیک کنید.     Read More...
IMAGE سازمان ملل متحد نیز به جمع مشتریان تشریفات کمیل پیوست.
پنج شنبه, 29 آذر 1397
 پنجمین دفتر منطقه ای اسکاپ و مقر اپدیم روز چهارشنبه با حضور خانم «یوگوچی دانلیز» هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در ایران و سید حمید پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه بودجه و رییس شورای حکام اپدیم در تهران افتتاح شد.  مجموعه تشریفات کمیل ایرانیان در راستای ارایه خدمات بین المللی تشریفاتی و ارایه میزبانی شایسته در سطح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حوزه تشریفات و ترانسفر تشریفاتی را به انجام رسانید .  شایان ذکر است تشریفات کمیل ایرانیان با سابقه ای درخشان در حوزه ارایه خدمات تشریفات ممتاز و در سطح بین المللی با ایجاد دپارتمان های تخصصی توانسته سطح کیفی و تمرکز بر ارایه خدمات حرفه ای را در کشور ارتقا دهد .        Read More...

درنگ ...

هر كس به اندازه ذره اي كار خوب بكند آن را مي بيند. و هر كس به اندازه ذره اي كار بد بكند آن را مي بيند.

سوره زلزال آيه 7و8

پيامبر اكرم اسلام(ص)

اگر كسي به ديگران خدمت كند، همانند شخصي است كه عمري خدا را بندگي نمايد. 

مقام معظم رهبري

روحيه خدمتگزاري، خاكساري، و تواضع در مقابل مردم را براي خودتان حفظ كنيد كه اين نعمت بزرگي است. 

تماس با شرکت تشریفات کمیل ایرانیان

دفتر مرکزی:  ایران، تهران ،ميدان ونک، خیابان ونک، برج آسمان، طبقه دوم، واحد ٢٠٩

 دفتر مرکزی:  88653099- 88653096- 021

شعبه شمیران: 22750155 - 22750122 - 021

تماس فوری شبانه روزی : 09128989325

فکس(نمابر):  88653102- 021   

پست الکترونیک : info@tashrifat-komeil.com

وب سایت : www.Tashrifat-komeil.com