چرا تشریفات کمیل ایرانیان برترین برند تشریفاتی است ؟!

مجموعه تشریفات کمیل ایرانیان با سابقه چندین ساله در دولت های گذشته و دارا بودن گواهینامه بین المللی ISO 10668-2010 و فعالیت در زمینه های ارائه خودروهای لوکس و تشریفاتی، اختصاص جایگاه تشریفات VIP  و CIP ، تامین نیروی انسانی ، تامین سالن کنفرانس و همایش ،رزرو هتل و تامین محل اقامت ،تامین بالگرد و اخذ مجوز پرواز ،ارائه خودرو های باربری سبک و سنگین ، انجام کلیه امور تبلیغاتی  ، تزئینات و گل ارایی ، خدمات فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای ،دعوت از گروههای موسیقی وهنری و مجری های برجسته ،تامین غذا و پذیرایی ،تامین نیروهای حفاظتی و مراقبتی ، تامین سیستم های صوتی، تصویری و ترجمه همزمان ، اخذ ویزا برای مهمانان خارجی و با توجه به رزومه درخشان همکاری با وزارت خانه ها سفارت ها ،شرکت های داخلی و خارجی و همچنین سازمان های دولتی ونهاد ها و با توجه به دارا بودن این مجموعه به انواع تجهیزات روز جهان امادگی خود را جهت تامین خدمات و امور فوق اعلام میدارد.

از افتخارات شرکت تشریفات کمیل ایرانیان :

-پیمانکار چندین ساله نهاد محترم ریاست جمهوری اسلامی ایران

-پیمانکار وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات جمهوری اسلامی ایران

-پیمانکار وزارت امور خارجه

-پیمانکار وزارت تعاون 

-پیمانکار وزارت مسکن و شهر سازی

-قرارداد همکاری با فدراسیون کشتی 

چرا تشریفات کمیل ایرانیان ؟!!

1. اخذ ویزای ورودی جمهوری اسلامی ایران:

اگر قصد سفر به میهنمان را دارید کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ویزای شما در اسرع وقت اخذ و تقدیم خواهد شد.

2. رزرو هتل دلخواه شما :

اگر قصد دارید اقامتی با شکوه و به یادماندنی داشته باشید و یا اگر ظرفیت هتل مورد نظرتان تکمیل است،اکنون تماس بگیرید و خدمات ما را بیازمایید!  

3. مدرنترین سیستم حمل و نقل تشریفاتی :

اگر نهاد، سازمان و یا بخش خصوصی هستید که مایلید به نحوی ممتاز و در سطح بین المللی میزبانی شایسته برای میهمانانتان باشید، با یک تماس ما را در کنارتان خواهید یافت . 

4. تیمهای حفاظتی و امنیتی کارآزموده :

مایل هستیم با افتخار تامین امنیت و حفاظت از شما و برنامه های شما را بر عهده گیریم، هم اکنون قدم به دنیای سرشار از آرامش و امنیت بگذارید!

5. پرسنل میهماندار و کارآزموده تشریفاتی :

اگر می خواهید میهمان نوازی آمیخته با علم و تکنولوژی را تجربه کنید و یا اگر میهمانان برجسته ای دارید، برنامه ویژه ای برای شما داریم. سالهاست کارشناسانی مجرب برای ارایه خدمات ممتاز را آموزش داده ایم. 

6. تامین بالگرد و اخذ مجوز پرواز :

اگر مایلید به رویای پرواز خود تحقق بخشید و به یادماندنی ترین لحظات را بر اوج پایتخت و ارتفاعات آن تجربه نمایید، درنگ نکنید. مشتاقانه در انتظار تحقق بخشیدن به رویای دیرینه تان هستیم! 

7. مترجم همراه و همزمان :

ممتاز و حرفه ای در سمینارها، کنفرانسهای داخلی و . .بین المللی درخشیدیم تا شما دغدغه مکالمه و گپ علمی و تجاری با زبان بیگانه را نداشته باشید .

8. دستگاه ترجمه همزمان و صوتی تصویری :

با افتخار و با هدف تسهیل فرآیند ارتباطات حرفه ای در سطح بین المللی میان شما و اتباع سایر کشورها، سامانه های صوتی و تصویری مترجم همراه را در مزاسم ها و کنفرانسها تقدیمتان خواهیم کرد. 

9. گل آرایی، حریرکاری، تامین غذا و پذیرایی :

در راستای ارایه بسته های ممتاز خدماتی برای شما، همه امور برگزاری مراسمهای بین المللی، ملی، مناسبتی، .تجاری، علمی و فرهنگی و ... را از صفر تا صد با آسودگی خاطر به ما بسپارید . 

10. چون از آغاز برای راه اندازی هر خدمتی، پیش از اجرا نیاز شما را سنجیده ایم و برای آن برنامه ریزی جرفه ای و روزآمدی را تدوین کرده ایم. اقدامات امروز ما نتیجه سالهای پیشین تجربه توام با علم است... . 

 

 

 

همچنان همراه شما هستیم در ارایه خدماتی ممتاز در حوزه تشریفات : 

اجاره خودرو

رزرو هتل در تهران

ترانسفر تشریفاتی

رزرو CIP

خدمات تشریفاتی
اخذ ویزای ایران

 

IMAGE تشریفات اجلاس سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه در شهریورماه 97 برگزار شد.
دوشنبه, 19 شهریور 1397
شرکت تشریفات کمیل ایرانیان با افتخار به واسطه ارایه خدمات لوکس تشریفات بین المللی در اجلاس سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه باردیگر خوش درخشید. شایان ذکر است تشریفات و ترانسفر ناوگان خودرویی و ازجمله تشریفات مربوط به کشور ترکیه در زمره خدمات ارایه شده بود.    Read More...
IMAGE قدردانی رسمی و مستقیم المپیاد جهانی زیست شناسی از شرکت تشریفات کمیل ایرانیان
جمعه, 16 شهریور 1397
مدیران ارشد المپیاد جهانی زیست شناسی طی مراتبی،با تنظیم و ارسال تقدیرنامه رسمی برای ارایه خدمات تشریفاتی شایسته تشریفات کمیل ایرانیان و جناب آقای طهوری مدیرعامل این شرکت برای ارایه این خدمات در سطح عالی و بین المللی صحه گذاردند .    Read More...
IMAGE قدردانی مدیر برگزاری المپیاد جهانی زیست شناسی از خدمات شرکت تشریفات کمیل ایرانیان
جمعه, 16 شهریور 1397
مدیر محترم برگزاری المپیاد جهانی زیست شناسی، جناب آقای دکتر آقامیری بابت خدمات تشریفاتی ارایه شده شرکت تشریفات کمیل ایرانیان در برگزاری این المپیاد که از 71 کشور دنیا در آن حضور یافتند قدردانی کرد. Read More...
IMAGE ترانسفر تشریفاتی شرکت واگن سازی ایریکو انجام شد.
چهارشنبه, 31 مرداد 1397
شرکت تشریفات کمیل ایرانیان با افتخار ترانسفر تشریفاتی را با استفاده از ناوگان خودرویی پیشرفته و بروز خود به عنوان یکی دیگر از مشتریان بخش خصوصی به انجام رسانید .    Read More...
IMAGE تیزر تبلیغاتی فعالیتهای اخیر شرکت تشریفات کمیل رونمایی شد.
یکشنبه, 21 مرداد 1397
تیزر تبلیغاتی فعالیتهای اخیر شرکت تشریفات کمیل ایرانیان جهت دسترسی عموم تهیه شد. شرکت تشریفات کمیل ایرانیان با ارائه انواع خدمات لوکس تشریفاتی ویژه نهادها، وزارتخانه ها، سازمانها، شرکتها و اشخاص حقیقی در سطح ملی و بین المللی توانسته به یکی از نام آورترین برندها در این صنعت تبدیل شود .     برای مشاهده کلیپ کلیک کنید.       Read More...

درنگ ...

هر كس به اندازه ذره اي كار خوب بكند آن را مي بيند. و هر كس به اندازه ذره اي كار بد بكند آن را مي بيند.

سوره زلزال آيه 7و8

پيامبر اكرم اسلام(ص)

اگر كسي به ديگران خدمت كند، همانند شخصي است كه عمري خدا را بندگي نمايد. 

مقام معظم رهبري

روحيه خدمتگزاري، خاكساري، و تواضع در مقابل مردم را براي خودتان حفظ كنيد كه اين نعمت بزرگي است. 

تماس با شرکت تشریفات کمیل ایرانیان

دفتر مرکزی:  ایران، تهران ،ميدان ونک، خیابان ونک، برج آسمان، طبقه دوم، واحد ٢٠٩

 دفتر مرکزی:  88653099- 88653096- 021

شعبه شمیران: 22750155 - 22750122 - 021

تماس فوری شبانه روزی : 09128989325

فکس(نمابر):  88653102- 021   

پست الکترونیک : info@tashrifat-komeil.com

وب سایت : www.Tashrifat-komeil.com